שקמה אהרון דוד - משרד עורכי דין

דיני עבודה, הגירה והסדרת מעמד בישראל

דוא״ל

shikma@ligally.com

כתובת

הארבעה 28 תל אביב, מגדלי הארבעה

תחומי עיסוק

דיני עבודה

יעוץ בנוגע לכל שלבי יחסי העבודה, החל מהליכי הגיוס, דרך הסכמי העבודה, יעוץ בנוגע לסוגיות המתעוררות במהלך יחסי העבודה ובהליכי סיום העבודה.

מומחים זרים

בקשות להיתרים ואשרות עבודה עבור מומחים זרים, אשרת עבודה עד 45 יום, אשרת עבודה מומחים שאינם אקדמיים, אשרת עבודה מומחים נוהל הייטק, ועוד.

הגירה

בקשות לאשרות שהייה, הסדרת מעמד בישראל לבני זוג זרים של אזרחים ישראלים, סיוע וליווי באישורי תושבות או אזרחות עבור זוגות נשואים או ידועים בציבור ישראלים, עלייה ועוד.

סירוב כניסה לישראל

ייצוג במקרים בהם סורבה כניסה לישראל או במקרי מעצר בכניסה לישראל

רוצים ליצור איתנו קשר?

נשמח לשמוע מכם.
תרגישו בנוח לפנות בכל שאלה.

שליחת הודעה

השאירו לנו הודעה ונחזור בהקדם:

מאמרים אחרונים

עורך דין הגירה 

עורך דין הגירה מטפל בכל הנושאים והאספקטים הקיימים והנדרשים בעת הגירה לישראל, כאשר דיני ההגירה בארץ נועדו להסדיר תחום מורכב זה. יש לציין כי ישראל מתירה באופן מוגבל את כניסתם של לא יהודים לארץ, אך החוק מתיר זאת במקרים שונים, כדוגמת בני זוג זרים (נשואים או ידועים בציבור), מהגרי עבודה, צאצאים של יהודים, כמו גם סטודנטים זרים ועוד. לקבלת מענה משפטי מקצועי בתחום זה, ניתן לפנות אל משרד עורכי דין שקמה אהרון דוד. משרד זה פועל בתחום, מייעץ ומספק שירות מקיף לכל נזקק. מעבר לכך, ניתן לפנות אל המשרד לצורך סיוע בעת סירוב כניסה לישראל, הגשת בקשה להיתרים ואשרות עבודה למומחים זרים, כמו גם לצורך ליווי וייעוץ שוטף למעסיקים ולעובדים.

עורך דין הגירה – נושאי טיפול

תחומי העיסוק העיקריים של עורך דין הגירה כוללים, בין היתר: 

 • הוצאת אזרחות ישראלית ליהודים וזרים
 • הסדרת מעמד לבן זוג או לבן זוג זר מתוקף חיים משותפים 
 • הסדרת מעמד לילד של בן זוג זר 
 • הסדרת מעמדם החוקי של זרים הנישאים ליהודים ישראלים 
 • שמירת זכויותיהן השונות של עובדים זרים 
 • סיוע משפטי למסורבי כניסה בשדה התעופה 
 • טיפול בבקשות לאיחוד משפחות 
 • טיפול במקרים של הוצאת עובדים זרים מישראל 

משום שעלולות להיווצר בעיות רבות בנסיבות שונות בכל הנושאים הללו, ובאחרים נוספים, יש להסתייע בשירותיו של עו"ד הגירה. כך ניתן יהיה להתמודד עם שלל מצבים, כדוגמת: ניתוק בני זוג אלו מאלו או של ילדים מהוריהם ועוד. לרוב, לא מכירים הנפגעים את זכויותיהם, ועורך הדין יכול להיחלץ לעזרתם, לטפל בבעיות הצפות ולפתור אותן היטב. 

משרד עורכי דין הגירה

בשלב זה, יש לקבל ייעוץ, ייצוג וטיפול כללי מצד עו"ד. עורך הדין המייעץ, מבצע עבור הלקוח טיפולים שונים כולל הגשת בקשות ומעקב אחריהם עד לקבלת תשובות. בפועל הוא ממלא טפסים, מספק תרגום נוטריוני של מסמכים, מאשר חתימות על מסמכים, מייצג ועוד. הנזקקים ביותר הם ישראלים ובני זוגם הזרים, העובדים זרים, ילדיהם ועוד. משרד עורכי דין שקמה אהרון דוד, משרד בעל מוניטין, אשר מומחיו הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר מעשרות טיפולים בנושאים שונים. כל לקוח יקבל את מלוא תשומת הלב והיחס אישי לו הוא נזקק בכל סיטואציה.

עורך דין הגירה לישראל

עורך דין הגירה לישראל מטפל בנושאים שונים העוסקים בכניסת אזרחים זרים לישראל, הנעשית למטרות שונות. רבים מגיעים לבקר, לעבוד, לעשות עסקים, להשתקע ועוד. נוצרות סיטואציות שונות וביניהן: רצון לקבלת אשרת כניסה, להיתר לעבודה, לקבלת מעמד קבע, לאזרחות וכדומה. קיימים חוקים רבים בנושא ובכל האספקטים מטפלים, משרד הפנים, משרדי ממשלה אחרים, וכן, גופים רשמיים נוספים. הצורך הוא, להכיר את כל החוקים ולסייע לכל נזקק לפתור בעיות שעולות מעת לעת. למידע נוסף, ניתן לפנות אל משרד עורכי דין שקמה אהרון דוד. משרד זה מציע מענה מקצועי בתחום ההגירה – כולל הסדרת מעמד חוקי בישראל, סירוב כניסה לישראל, כמו גם ליווי וייעוץ שוטף למעסיקים ולעובדים. 

עורך דין הגירה לישראל – מהם תחומי טיפוליו?

עורך דין הגירה לישראל פועל מול משרד הפנים אשר, בין היתר, הוא זה אשר מחוקק חוקים חדשים, משנה ומשדרג אחרים קיימים ועוד. כמו כן, מול משרד הכלכלה המטפל בנושאי עובדים זרים בתחומי הייטק, אקדמאים, ובתחומים התמחות אחרים. בנוסף, מול רשות ההגירה והאוכלוסין האוכפת את החוקים ואשר בודקת את זכאויות אזרחים זרים של בני זוג ישראליים לקבלת אשרות שונות ובנושאים נוספים. הטיפול אינו מתמקד רק באישורים הללו אלא גם בבעיות הנוצרות בעת הגעתם, שהייתם ועבודתם בישראל. כמו: מסורבי כניסה, חוקיות גירוש עובדים זרים, ניתוק של בני זוג או שלהם עם ילדיהם ועוד. 

לעיתים, הטיפול הינו ממושך ואינטנסיבי כמו בעת תהליך מדורג שנועד לקבלת אזרחות, או הגנה בבית משפט אל מול צו הרחקה מהמדינה ועוד. לעיתים, הטיפול הוא למשימות מוגדרות כמו הגשת בקשות, תרגום נוטריוני של מסמכים, אישור חתימות ועוד. כל מקרה לגופו. כדאי לכל מי שנזקק לאשרות שונות הוא להותיר את הטיפול מראשיתו ועד סופו בידי מומחי המשרד בשל כל הבירוקרטיה בנושא. יש צורך להכיר את דרכי עבודת המשרדים והגופים הרשמיים השונים, להגיש את המסמכים ללא טעויות הקלדה וטעויות אחרות העלולות לעכב את כל התהליך ועוד. טיפול חשוב מאוד הוא ייצוג מול רשויות בתביעות ונושאים שונים, ובמקרים של אי קבלת תשובות וטיפול הולם לדעת עורך הדין, אף לתבוע בבית משפט על מנת שהוא יפסוק בתביעה המוגשת לפתחו. ייצוג כזה נעשה גם לטובת הלקוח שהוגשה מולו תביעה על ידי הרשויות.

משרד עורכי דין להגירה בישראל

משרד עורכי דין שקמה אהרון דוד עוסק בכל הנושאים הללו והשירות נעשה למען אנשים. משרד זה טיפל בעבר בנושאים שונים בהצלחה ורכש לו ניסיון מצטבר וידע רב. מומלץ לבקש טיפול ממנו בסוגיות מורכבות אשר יפתרו בעיות רבות הצצות מעת לעת. כל לקוח יזכה ליחס אישי ולשירות מעולה. 

עורך דין לענייני הגירה

עורך דין לענייני הגירה מייצג אזרחים זרים הרוצים להיכנס למדינת ישראל, ובמקביל, אזרחים ישראליים הרוצים להגר למדינות אחרות. אחד מהתחומים המרכזיים בתחום עיסוקו כולל: בקשה לאישור עבודה או מעמד בישראל מכוח זכאות חוק השבות; בקשה לאזרחויות שונות – כולל הליך מדורג; בקשה לאשרה למטרת ביקור עסקי; בקשה לאשרת כניסה לסטודנט זר; מתן ייעוץ וליווי משפטי למעסיקים ולעובדים ועוד. משרד עורכי דין שקמה אהרון דוד מספק שירותיו הנאמנים והמקצועיים לכל נזקק. חלק מהמבקשים הם הזרים עצמם וחלק הם ישראליים אשר רוצים להסדיר את ענייניהם.

עורך דין לענייני הגירה – תחומי טיפול

תחומי עיסוק עיקריים של עורך דין לענייני הגירה משתנים מטיפולים פשוטים וחד פעמיים ועד למקיפים. בין המבוקשים ניתן למנות: 

 • שמירת חובת המעסיקים כלפי מומחים זרים. על עובדים זרים לקבל תנאי עבודה דומים לאלו המקבלים עובדים ישראלים. בהתאם, על המעסיקים לספק חוזה עבודה תקין ובשפה המובנת למומחה, ביטוחים שונים – כולל ביטוח בריאות פרטי ואף דיור, ועוד. 
 • הליך מדורג לבן או בת זוג של אזרח ישראלי. יש להסתייע בשירותיו של עורך דין לקבלת סיוע ברכישת תושבות ואזרחות לבני הזוג של אזרחים ישראלים. תהליך העבודה יכלול בין היתר: ייעוץ משפטי, ייעוץ בכל הנוגע אל המסמכים הרלוונטיים, הכנת הבקשה בפועל, ליווי אלו מול משרד הפנים ועוד.
 • קבלת אשרת עבודה בישראל. על אזרחים לא ישראלים המבקשים לעבוד בארץ לקבל אשרת עבודה בטרם תתחיל תקופת ההעסקה. לשם כך, רצוי לקבל ייעוץ וליווי משפטי לשם קבלת היתר ההעסקה ואשרת העבודה ב-1. 

משרד עורכי דין מומחה בענייני הגירה

היות והבירוקרטיה סביב ענייני ההגירה היא מסורבלת וממושכת וכוללת הגשת בקשות רבות בפרקי זמן ארוכים, הרי שכדאי שיטפל בהם עו"ד לענייני הגירה בעל ידע וניסיון מצטבר בתחום. רק כך ניתן לוודא כי ההליך יתבצע במהירות הרצויה וללא עיכובים ויגיע אל סופו הטוב. לקבלת סיוע משפטי, צרו קשר עם משרד עורכי דין שקמה אהרון דוד. המשרד מייעץ ומלווה חברות בינלאומיות ולקוחות פרטיים בתחום ההגירה. מעבר לכך, צוות המשרד יסייע באופן שוטף הן למעסיקים והן לעובדים.

עורך דין משרד הפנים 

עורך דין משרד הפנים מטפל בנושאים שונים המשפיעים על אופייה של החברה בישראל, כאשר בין היתר ניתן למנות את תחום הכניסה וההגירה לישראל של אזרחים זרים למטרות ביקור עבודה, שהייה ועוד. משרד הפנים הוא המחוקק את כל הדינים הקשורים תחומים אלו, ויחידות סמך ורשויות שלו ושל משרדים אחרים מטפלים ואוכפים את מה שנדרש. משרד עורכי דין שקמה אהרון דוד מספק שירותים מקצועיים בנושאים אלו. כמו כן, המשרד מייעץ ומלווה באופן שוטף מעסיקים ועובדים בסוגיות שונות כדוגמת: הליכי גיוס, הסכמי עבודה והליכי סיום עבודה. 

עורך דין משרד הפנים – שירותים מקיפים בתחום

אחד המשרדים הממשלתיים המשפיעים רבות על אופייה של מדינת ישראל הוא משרד הפנים. חלק מסמכויות המשרד עוסקות בתחומים כדוגמת: תושבות ישראלית, אזרחות ישראלית, אשרת עבודה בארץ, רישום אישי, הנפקת דרכון ותעודת זהות ועוד. בהתאם, עורך דין משרד הפנים מספק מענה משפטי מגוון; מענה הנוגע, בין היתר, לתחומי האזרחות, המעמד והאשרה של קהל לקוחותיו. תחומים אלו כוללים בתוכם נושאים מורכבים, כמו למשל קבלת אזרחות לבני הזוג של אזרחים ישראליים, מתן זכויות להוריהם של בני הזוג הזרים, סיוע לידועים בציבור, לצד סוגיות נוספות הדורשות את הסיוע של עורך דין.

מעבר לכך, עורך דין העוסק בתחום ההגירה, ומתנהל רבות אל מול  משרד הפנים, יסייע גם לאורחים, לתיירים או לישראלים המעוכבים בכניסה לארץ – ואף לאלו מסורבי הכניסה. תהא הסיבה לעיכוב או לסירוב אשר תהא, עוה"ד יסייע ללקוחותיו כהלכה. לשם טיפול מקצועי ומדויק, יהיה צורך בהחתמה על התצהירים השונים הדרושים לבקשות – ובהתאם לדרישות משרד הפנים. 

משרד עורכי דין משרד הפנים

מומלץ לקבל שירותים בנושאים מורכבים אצל עורך דין בעל מוניטין. מדובר, לרוב, בעניינים אישיים הנוגעים לאספקטים בניהול חיים, ובמקרים אחרים, לשדרוג איכותם. כל לקוח יזכה לשירות מקצועי מעולה וליחס אישי עד אשר ימוצו כל ההליכים בענייניו. למענה מקצועי, צרו קשר עם משרד עורכי דין שקמה אהרון דוד.