הפגישה הראשונית

תחילתו של הליך גירושים עלולה למצוא אתכם בלתי מוכנים לחלוטין.

בני זוג שמעוניינים להתגרש ולפתוח תיק גירושין, נוהגים בד"כ להתייעץ עם הסובבים שעברו הליך גירושין ולפעול על עצתם וניסיונם, מבלי להבין כי התייעצויות אלה עלולות לגרום נזק בלתי הפיך.

הליך הגירושין הוא הליך מורכב רגשית ולעתים אף משפטית וחשוב מאוד להיעזר בייעוץ משפטי אצל עורך דין המתמחה בענייני משפחה מתחילת הדרך.

פגישת ייעוץ ראשונית מאוד חשובה וזאת משום שבפגישה זו תקבלו מושג לגבי המציאות המשפטית העומדת לפניכם והכוונה לקבלת החלטות נכונות.

על מנת שזה יקרה, עליכם לפרוס בפני העורך דין את כל העובדות הקשורות לגירושין, כגון רומן, פרטים שבן או בת הזוג אינם יודעים – כל זה חשוב ומהותי לייצוג אמיתי, מלא ותקין של העורך דין. מידע זה נשמר אצל העורך דין תחת חיסיון וישמש את העורך דין בבניית האסטרטגיה של התיק ואת דרך הטיפול בתיק.

לאחר מכן יש לבדוק מה אתם מצפים להשיג בהליך הגירושין, מהן המטרות שלכם, והאם זה עולה בקנה אחד עם המציאות המשפטית שלכם. ככל והמציאות המשפטית אינה מאפשרת קיום הציפיות שלכם – על עורך הדין לסייע לכם במציאת מטרות חלופיות ולהבין לאן אתם עלולים להדיע בסוף ההליך בהתאם למצב המשפטי שרלוונטי לכם.

לאחר מכן יש לבדוק כיצד אתם מגשימים את המטרות שלכם – האם עליכם להגיש תביעות, האם יש חשיבות ומשמעות לשאלת מרוץ הסמכויות, האם ניתן להציע גישור ולסיים את ההליך בצורה מוסכמת ונעימה יותר.

לבסוף, יש לבדוק מהן העלויות- מהו שכר הטירחה, מה המשמעות של ניהול הליכים משפטיים, מה המשמעות של הליך גישור ובעיקר להבין כמה זה יעלה לכם.

אז מה עושים עכשיו? אני מציעה שנדבר!

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

מאמרים נוספים

תכתבו לי