אודות המשרד

 

משרדנו מעניק ייעוץ וליווי משפטי לחברות בינלאומיות וללקוחות פרטיים דיני העבודה וההגירה, לרבות ייעוץ וליווי עסקאות בינלאומיות ועסקאות מיזוג ורכישה, אשרות עבודה לעובדים זרים, הסדרת מעמד חוקי בישראל של יחידים ובני זוג זרים של אזרחים ישראליים, עולים חדשים, וכל הקשור לענייני מעמד אישי בתחום ההגירה.

משרדנו הוקם על בסיס אמונה כי תפקידו של עורך הדין הינו לייצר פתרונות משפטיים בהתאמה אישית לצרכי כל לקוח, בצורה יעילה ופשוטה.

הקשרים ההדוקים עם משרדי הממשלה והרשויות הרלוונטיות בישראל, לצד היכרות עמוקה עם הגורמים המקבילים במדינות רבות בעולם, מאפשרים למשרד להנפיק היתרי עבודה ואשרות עבודה לסוגיהן במהירות וביעילות.

עו"ד שקמה אהרון דוד הקימה את המשרד לאחר שצברה ניסיון רב שנים במשרדי עורכי דין מובילים בישראל (משרד עורכי דין HFN ו- ומשרד עורכי דין GKH).

מקצועיות

בעזרת הנסיון והידע שצברנו, אנו מציבים לעצמנו סטנדרטים מקצועיים גבוהים, דוגלים בהשקעה מירבית בכל מקרה ומקרה, מתוך מטרה להשיג את הטוב ביותר עבור כל לקוח תוך התגברות על המכשולים העומדים בדרך.

יושרה והגינות

אנו מאמינים כי שירות איכותי, אנושי ומקצועי ללקוח מגיע יחד עם יושרה והגינות, וזאת מבלי לוותר על ירידה לפרטים הקטנים של כל הסכם ומסמך המיוצרים על ידינו.

כל הזכויות שמורות © 2020 – עו"ד שקמה אהרון דוד