אודותינו

משרדנו הוקם על בסיס אמונה כי תפקידו של עורך הדין הינו לייצר פתרונות משפטיים בהתאמה אישית לצרכי כל לקוח, בצורה יעילה ופשוטה.

אנו מאמינים כי שירות איכותי, אנושי ומקצועי ללקוח מגיע יחד עם יושרה והגינות, וזאת מבלי לוותר על ירידה לפרטים הקטנים של כל הסכם ומסמך המיוצרים על ידינו.

על בסיס אמונה זו, ובעזרת הנסיון והידע שצברנו, אנו מציבים לעצמנו סטנדרטים מקצועיים גבוהים, דוגלים בהשקעה מירבית בכל מקרה ומקרה, מתוך מטרה להשיג את הטוב ביותר עבור כל לקוח תוך התגברות על המכשולים העומדים בדרך.

הקשרים ההדוקים עם משרדי הממשלה והרשויות הרלוונטיות בישראל, לצד היכרות עמוקה עם הגורמים המקבילים במדינות רבות בעולם, מאפשרים למשרד להנפיק היתרי עבודה ואשרות עבודה לסוגיהן במהירות וביעילות.

Elementor #305

מומחיותו של משרדנו

המשרד הוקם על ידי עורכת הדין שקמה אהרון דוד, בעלת תואר בעלת תואר LL.B במשפטים מהמוסד האקדמי המכללה למנהל, לאחר שצברה ניסיון ארוך שנים במשרדי עורכי דין מובילים (משרד עורכי דין HFN ו- ומשרד עורכי דין GKH).

עורכת דין שקמה אהרון דוד בעלת ניסיון רב בייעוץ וליווי לקוחות מקומיים ובינלאומיים בתחום דיני העבודה וההגירה, לרבות ייעוץ וליווי עסקאות בינלאומיות ועסקאות מיזוג ורכישה.

משרדנו מעניק ייעוץ וליווי משפטי לחברות בינלאומיות וללקוחות פרטיים בתחומי ההגירה לרבות אשרות עבודה לעובדים זרים, הסדרת מעמד חוקי בישראל של יחידים ובני זוג זרים של אזרחים ישראליים, עולים חדשים, וכל הקשור לענייני מעמד אישי בתחום ההגירה.